Opieka nad stroną: Agencja Reklamowa Warszawa

Świadczymy m.in. usługi assistance Warszawa – Ochota. Współpracujemy z niemal wszystkimi firmami ubezpieczeniowymi jakie działają na polskim rynku i obsługujemy Warszawę-Ochota. Gdy niezbędna jest ci pomoc drogowa w okolicach Ochoty sprawdź, czy obsługujemy twoje assistance. Holowanie auto lawetą kierowane jest do mieszkańców miasta stołecznego Warszawy oraz okolic.

Posiadamy bogate doświadczenie branżowe, dlatego jesteśmy tak skuteczni w diagnozie i usuwaniu usterek samochodach. Gdy awaria jest prostego typu, może zostać usunięta od ręki. Gdy jest poważniejsza, i wymaga interwencji specjalisty jesteśmy w stanie zaraportować jeden z naszych zaufanych warsztatów.

W ramach twojego assistance mechanik jest w stanie usunąć usterkę w twoim samochodzie. Dzięki obecności na rynku przez wiele lat nasza firma wypracowała szereg kontaktów godnych zaufania. W razie potrzeby wskażemy miejsce, gdzie problemy z twoim pojazdem zostaną rozwiązane błyskawicznie oraz w pełni profesjonalnie. Jeśli zaistnieje taka potrzeba, możemy również odholować auto we wskazane przez Ciebie miejsce.

Zapraszamy do współpracy.

USŁUGI assistance Świadczymy W Warszawie- Ochocie
I OKOLICACH